شما اینجا هستید
اخبار » جشن شمیم فطر و جشن پایان سال تحصیلی پادیاران «جمعیت» با حضور دختر ایرانیی که در رشته پرتاب چکش تاریخ‌ساز شد

در این جشن که با همراهی حوزه ۱۳رجب ورامین و مشارکت درمانگاه تخصصی امام رضا علیه السلام (دارای کلینیک ریه و کلینیک ترک مواد دخانی و سیگار) و معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین، در بوستان قبادی ورامین برپا شد، امضای بنر ۹ متری درخواست ثبت بوستان‌های بدون دخانیات ورامین، توسط شهروندان، با مشارکت ۷۰درصدی مردم و ارائه‌ی مطالبه به شهرداری شهرستان ورامین صورت پذیرفت.
عضوگیری کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، مسابقه و قرعه‌کشی، حضور و هنرنمایی گروه‌های ورزشی، همچنین غرفه‌ی افطاری در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان از فعالیت‌های جانبیِ این دورهمیِ شهروندی بود.
ریحانه آرانی قهرمان و مدال‌آور و سفیر مبارزه با دخانیات نیز در این جشن حضور داشت.
لازم به ذکر است در جریان برگزاری هجدهمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا (ژاپن ۲۰۱۸)، ریحانه آرانی در حالی که بازوبندِ سفیر پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات را بر بازو داشت، موفق شد با ثبت رکورد ۵۵.۴۶ متر، ضمن شکستن رکورد ملی پرتاب چکش جوانان ایران به مدال برنز این دوره از رقابت‌ها دست یابد.
آرانی با کسب این مدال به عنوان نخستین ورزشکار دختر مدال‌آور دو و میدانی ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا در حالی تاریخ‌ساز شد که فقدان کسب افتخار این مقام در ۴۰سال اخیر توسط یک ایرانی، به وضوح مشخص بود.

«روابط عمومی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایرانیان»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association