شما اینجا هستید
اخبار ویژه » دکتر مسجدی : کار خالصانه برای خدا نشاط آور و موفقیت آمیز است.

براساس همین گزارش آقای دکتر مسجدی ضمن آرزوی موفقیت درکارها گفت : هر چقدر هم که کار سخت باشد اما علاقه و خلوص نیت و پشت کار که باشد خستگی ندارد.
وی افزود : سلامت جامعه خواست همه مردم است و کسی نمی خواهد بیمار شود و همه سلامتی را دوست دارند.
دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران با اشاره به ابتلا به بیماری های اهل دود گفت : علم ثابت کرده و همه اطباء و متخصصین می گویند که مصرف مواد دخانی مثل سیگار و قلیان از هر نوع باعث بسیاری از بیماری ها و سرطان ها می شود.
وی در ارتباط با حرمت استعمال دخانیات افزود : هر چیزی که برای انسان ضرر داشته باشد حرام است و بسیاری از مراجع صراحتا مصرف مواد دخانی را حرام کردند این پزشک حاذق و فوق تخصص ریه گفت : بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان ها خصوصا سرطان ریه و نای بر اثر استعمال دخانیات است و متاسفانه سالانه ۶۰ هزار نفر جان خود را از دست می دهند و این قابل پیشگیری است.
وی خاطر نشان ساخت : همه ما موظفیم با آگاهی دادن به مردم سلامت آنها را حفظ کنیم وی مسئله دخانیات را زنگ خطری دانست و تاکید کرد : همه مردم، علما، اولیا، مربیان، مسئولین باید این زنگ خطر را جدی بگیرند و زیر مجموعه خود از جمله خانواده و جامعه را آگاه کنند.
وی از علمای حوزه و متخصصین دانشگاه ها دولت و مجلس و مردم خواست که نسبت به موضوع دخانیات حساس باشند.
وی اضافه کرد : بیش از ۸۰ درصد جرایم از سیگار شروع شده است.
دکتر مسجدی گفت : در این راستا فعالیت کردن سختی خودش را دارد اما بدانید این کار خالصانه برای رضای خدا نشاط آور و موفقیت آمیز است.
وی همچنین از مردم خواست که به عنوان حفظ سلامت عمومی جزء مطالبات خودتان در روشنگری افکار جامعه و پاک شدن مردم از مضرات دخانیات کوشا و فعال باشند.
دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران تأکید کرد در کسب و حفظ اعتماد جامعه کوشا باشید.
نمایندگان استان ها هر یک جداگانه نقطه نظرات خودشان را عنوان کردند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association